DO NOVÉ SEZONY 2024/2025         RÁDI PŘIVÍTÁME NOVÉ   SPOLUHRÁČE, TRENÉRY I PARTNERY

SEZONA 2023/2024 SE POMALUŽ BLÍŽÍ KE KONCI

A UŽ NAHLÍŽÍME DO NOVÉ, V BRZKÉ DOBĚ BUDEME PODÁVAT PŘIHLÁŠKU DO SOUTĚŽÍ V NOVÉM ROČNÍKU 2024/2025.

Určitě chceme udržet všechny kategorie, určitě přihlásíme MINI PŘÍPRAVKU kategorie pro děti od 4 do 6 let.

Dále přihlašujeme kategorii MLADŠÍ PŘÍPRAVKY pro děti od 7 do 8 let a STARŠÍ PŘÍPRAVKU pro děti od 9 do 10 let, jen zde zvažujeme možnost souklubí, aby bylo dost dětí a hrát Krajskou soutěž.

Dále přihlašujeme kategorie MLADŠÍCH ŽÁKŮ pro děti od 11 do 12 let a STARŠÍCH ŽÁKŮ pro děti od 13 do 14 let. I zde zvažujeme hrát Krajskou soutěž.

A kromě mužů chceme přihlásit opět DOROST, momentálně visí velký otazník nad soupeři v okrese, což bude rozhodující, zda bude opět jen MLADŠÍ DOROST, nebo STARŠÍ DOROST a tím udržíme prostor pro starší hráče.

Nyní jsme posbírali velké zkušenosti v soutěži MLADŠÍHO DOROSTU, kde v okresní soutěži nastupovali hráči už i od 11 let až do 17 let.

Rádi by jsme zde udrželi soutěž pro STARŠÍ DOROST a doplnili hráči ročníku 2007 i 2006, aby měli možnost ještě stále herní vytížení na maximum v této kategorii.

VE ČTVRTEK 30.5.2024 PROBĚHNE SCHŮZE VÝKONNÉHO VÝBORU SOKOLA VÍTĚZNÁ, KDE BUDE URČITĚ VŠE I NA POŘADU DNE.